Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
| Производитель | |
| Высота | 70 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.9 x 5.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 15 - 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.8 A |
| Глибина | 16 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
[[ getCurrentDecimal('1588') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1588') ]] ₴