Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
| Виробник | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.9 x 5.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 15 - 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.8 A |
| Глибина | 16 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
Блок живлення до ноутбука PowerPlant 120W Універсальний (KD00MS0013) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука або рюкзаку. Блок живлення до ноутбука PowerPlant 120W Універсальний гарантує повний захист Вашого портативного пристрою від стрибків напруги, від перевантажень і короткого замикання. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи.
Вид: ліцензійний Сумісність з ноутбуками: Acer Сумісність з ноутбуками: Asus Сумісність з ноутбуками: Dell Сумісність з ноутбуками: Fujitsu Сумісність з ноутбуками: HP Сумісність з ноутбуками: Lenovo Сумісність з ноутбуками: Samsung Сумісність з ноутбуками: Sony Сумісність з ноутбуками: Toshiba Тип роз'єму підключення до ноутбука: 4.8 x 1.7 мм Тип роз'єму підключення до ноутбука: 5.5 x 1.7 мм Тип роз'єму підключення до ноутбука: 5.5 x 2.5 мм Тип роз'єму підключення до ноутбука: 6.3 x 3.0 мм Тип роз'єму підключення до ноутбука: 7.4 x 5.0 мм Тип роз'єму підключення до ноутбука: 7.7 x 2.5 мм Тип роз'єму підключення до ноутбука: 7.9 x 5.5 мм Джерело живлення: мережа 220 В Вихідна потужність: 120 Вт Вихідна напруга: 15 - 20 В Вихідний струм (сила струму): 1.8 A Ширина: 141 мм Глибина: 16 мм Висота: 70 ммВідгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
[[ getCurrentDecimal('1588') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1588') ]] ₴