Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011)
| Производитель | |
| Высота | 88 мм |
| Ширина | |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 88 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Acer Iconia Tab A100 Tablet Acer Iconia Tab A101 Tablet Acer Iconia Tab A200 Tablet Acer Iconia Tab A210 Tablet Acer Iconia Tab A500 Tablet Acer Iconia Tab A501 Tablet Acer Iconia W3-810 Tablet |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.5 A |
| Глибина | 27 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011)
[[ getCurrentDecimal('593') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('592') ]] ₴