Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*1.7) wall mount (WM-AC90F5517)
| Производитель | |
| Высота | 87 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісність з моделями ноутбуків | TravelMate K-550 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-90CD DB, ADP-90SB BB, AP.09000.001, AP.09001.003, AP.09001.005, AP.09003.009, AP.09003.011, AP.09006.004, AS01B41, AS10B31, AS10B3E, AS10B41, AS10B51, AS10B5E, AS10B61, AS10B6E, AS10B71, AS10B73, AS10B75, AS10B7E, AS10E7E, B1LF REV.01, BT.00604.048, BT.00605.061, BT.00605.063, BT.00606.007, BT.00606.009, BT.00606.010, BT.00607.122, BT.00607.123, BT.00607.124, BT.00607.128, BT.00607.129, HP-A0904A3, HP-OL093B13P, LC.ADT01.008, LC.ADT0P.006, LC.BTP01.029, LF REV.01, LSE0202C1990, PA-1900-04, P |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 A |
| Глибина | 30 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*1.7) wall mount (WM-AC90F5517)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 19V 90W 4.74A (5.5*1.7) wall mount (WM-AC90F5517)
[[ getCurrentDecimal('1008') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1008') ]] ₴