Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 65W, 19V, 3.42A (3.0*1.1mm) (AC65F3011)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Aspire S7-391-9886 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 65W, 19V, 3.42A (3.0*1.1mm) (AC65F3011)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 65W, 19V, 3.42A (3.0*1.1mm) (AC65F3011)
[[ getCurrentDecimal('756') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('756') ]] ₴