Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 40W, 19V 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 40 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Eee PC 1215T |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | AD6630, APW00110Q, EXA0901XH, AD6630, 90-XB02OAPW00000Q, ADP-40PH AB, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB020APW00050Q, 90-XB02OAPW00110Q |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.1 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 40W, 19V 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 40W, 19V 2.1A (2.5*0.7) (AS40F2507)
[[ getCurrentDecimal('603') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('600') ]] ₴