Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01 |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Zenbook UX31E-XH72 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Захист | від перевантажень по струму |