Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Zenbook Prime UX32VD-R4030P |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-45AW, 40JW21G00ZP |