Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Выходная мощность | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Сумісність з моделями ноутбуків | XPS 18 (1810) |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 74VT4, 074VT4, PA-1650-02D3, LA65NS2-01, PA-12, NSW18152, N17908 |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Захист | від перевантажень по струму |