Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | F2R72UT |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-45WD B, H6Y88AA, HSTNN-DA35, HSTNN-LA35, 696607-001, 696694-001, 721092-001, 719309-001, 719309-003, 740015-002, HSTNN-CA40, HSTNN-DA40 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.31 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |