Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
В наличии
Код:003154891
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
| Производитель | |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,5 А |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Special |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вид | ліцензійний |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ThinkPad T540P |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Lenovo 0A36258, 0A36259, 0A36260, 0A36261, 0A36262, 0A36263, 0A36264, 0A36265, 0A36266, 0A36267, 0A36268, 0A36269, 0A36270, 0A36271, 0A36272, 0A36273, Lenovo 0B46994, 0B46995, 0B46996, 0B46997, 0B46998, 0B46999, 0B47000, 0B47001, 0B47002, 0B47003, 0B47004, 0B47005, 0B47006, 0B47007, 0B47008, 0B47009,0B47030, 0B47031, 0B47032, 0B47033, 0B47034, 0B47035, 0B47036, 0B47037, 0B47038, 0B47039, 0B47040, 0B47041, 0B47042, 0B47043, 0B47044, 0B47045, 0B47455, 0B47467, 0B47468, 0B47461, 0B47458, 0A65802, |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴