Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
| Производитель | |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,5 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вид | ліцензійний |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ThinkPad X240 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Lenovo 0A36258, 0A36259, 0A36260, 0A36261, 0A36262, 0A36263, 0A36264, 0A36265, 0A36266, 0A36267, 0A36268, 0A36269, 0A36270, 0A36271, 0A36272, 0A36273, Lenovo 0B46994, 0B46995, 0B46996, 0B46997, 0B46998, 0B46999, 0B47000, 0B47001, 0B47002, 0B47003, 0B47004, 0B47005, 0B47006, 0B47007, 0B47008, 0B47009,0B47030, 0B47031, 0B47032, 0B47033, 0B47034, 0B47035, 0B47036, 0B47037, 0B47038, 0B47039, 0B47040, 0B47041, 0B47042, 0B47043, 0B47044, 0B47045, 0B47455, 0B47467, 0B47468, 0B47461, 0B47458, 0A65802, |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Special |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 90W 20V 4.5A (Special) (IB90HSPE)
[[ getCurrentDecimal('831') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('830') ]] ₴