Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 40W, 12V, 3.3A (2.5*0.7mm) (SA40A2507)
| Производитель | |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Сумісність з моделями ноутбуків | XQ700T1C-F54 |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | A12-040N1A, AA-PA3N40W, AA-PA3N40W/US, AD-4012NHF, BA44-00286A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 2.5 x 0.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.3 A |
| Захист | від перевантажень по струму |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 40W, 12V, 3.3A (2.5*0.7mm) (SA40A2507)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SAMSUNG 220V, 40W, 12V, 3.3A (2.5*0.7mm) (SA40A2507)
[[ getCurrentDecimal('625') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('614') ]] ₴