Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Rezone ACER 90W 19V 4.74A 5.5*1.7 (RZPSAC90195517)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Rezone ACER 90W 19V 4.74A 5.5*1.7 (RZPSAC90195517)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Rezone ACER 90W 19V 4.74A 5.5*1.7 (RZPSAC90195517)
[[ getCurrentDecimal('578') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('577') ]] ₴