Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Rezone Lenovo 65W 20V 3.25А 7.9*5.5 (RZPSLN65207955)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.9 x 5.5 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,25 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Rezone Lenovo 65W 20V 3.25А 7.9*5.5 (RZPSLN65207955)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Rezone Lenovo 65W 20V 3.25А 7.9*5.5 (RZPSLN65207955)
[[ getCurrentDecimal('518') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('518') ]] ₴