Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Toshiba 65W 19V, 3.42A, разъем 5.5/2.5 (PA3917U-1ACA)
| Производитель | |
| Выходная мощность | |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Сумісність з ноутбуками | Toshiba |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | API3AD03, PA3396U, PA3396U-1ACA, PA3467U, PA3467U-1ACA, PA3468U-1ACA |
| Вид | оригінальний |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Toshiba 65W 19V, 3.42A, разъем 5.5/2.5 (PA3917U-1ACA)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Toshiba 65W 19V, 3.42A, разъем 5.5/2.5 (PA3917U-1ACA)
[[ getCurrentDecimal('1150') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1150') ]] ₴