Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga Apple 30W 5V3A/9V3A/12V2.4A/14.5V2A/ 18V1.5A/20V1.5A USB-C (VPA-30-APP-C)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 30 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Sony |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga Apple 30W 5V3A/9V3A/12V2.4A/14.5V2A/ 18V1.5A/20V1.5A USB-C (VPA-30-APP-C)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga Apple 30W 5V3A/9V3A/12V2.4A/14.5V2A/ 18V1.5A/20V1.5A USB-C (VPA-30-APP-C)
[[ getCurrentDecimal('702') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('702') ]] ₴