Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga ASUS 65W 19V 3,42A 4.0 *1.35 (VPA-1934-AS4013-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga ASUS 65W 19V 3,42A 4.0 *1.35 (VPA-1934-AS4013-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga ASUS 65W 19V 3,42A 4.0 *1.35 (VPA-1934-AS4013-101)
[[ getCurrentDecimal('644') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('644') ]] ₴