Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga DELL 65W 19.5V 3.34A 7.4*5.0 (VPA-1933-DL7450-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,34 А |
| Вид | ліцензійний |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga DELL 65W 19.5V 3.34A 7.4*5.0 (VPA-1933-DL7450-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga DELL 65W 19.5V 3.34A 7.4*5.0 (VPA-1933-DL7450-101)
[[ getCurrentDecimal('691') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('691') ]] ₴