Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga DELL 90W 19.5V 4.62A 7.4*5.0 (VPA-1946-DL7450-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga DELL 90W 19.5V 4.62A 7.4*5.0 (VPA-1946-DL7450-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga DELL 90W 19.5V 4.62A 7.4*5.0 (VPA-1946-DL7450-101)
[[ getCurrentDecimal('810') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('810') ]] ₴