Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 18.5V 3.5А 4.8*1.7 (VPA-1835-HP4817-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,5 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 18.5V 3.5А 4.8*1.7 (VPA-1835-HP4817-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 18.5V 3.5А 4.8*1.7 (VPA-1835-HP4817-101)
[[ getCurrentDecimal('450') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('450') ]] ₴