Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 19.5V 3.3А 4.8*1.7 long (VPA-1953-HP4817-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 19.5V 3.3А 4.8*1.7 long (VPA-1953-HP4817-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 19.5V 3.3А 4.8*1.7 long (VPA-1953-HP4817-101)
[[ getCurrentDecimal('450') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('450') ]] ₴