Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19.5V 4.62А 4.5*3.0 (VPA-1954-HP4530-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19.5V 4.62А 4.5*3.0 (VPA-1954-HP4530-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19.5V 4.62А 4.5*3.0 (VPA-1954-HP4530-101)
[[ getCurrentDecimal('732') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('732') ]] ₴