Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga Lenovo 90W 20V 4.5A square (VPA-2045-LNSQ01-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 11 x 4.5 мм Rectangular |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,5 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga Lenovo 90W 20V 4.5A square (VPA-2045-LNSQ01-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga Lenovo 90W 20V 4.5A square (VPA-2045-LNSQ01-101)
[[ getCurrentDecimal('795') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('795') ]] ₴