Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Блок живлення до ноутбуку Vinga Samsung 60W 19V 3.16А 5.5*3.0 (VPA-1934-SM5530-101)
| Производитель | |
| Выходная мощность | 60 Вт |
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,16 А |
Отзывы и вопросы о - Блок живлення до ноутбуку Vinga Samsung 60W 19V 3.16А 5.5*3.0 (VPA-1934-SM5530-101)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення до ноутбуку Vinga Samsung 60W 19V 3.16А 5.5*3.0 (VPA-1934-SM5530-101)
[[ getCurrentDecimal('578') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('578') ]] ₴