Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення Gamemax 850W (GP 850B WH)
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | 4x 6+2pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 7 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x140 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 85 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення Gamemax 850W (GP 850B WH)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення Gamemax 850W (GP 850B WH)
[[ getCurrentDecimal('3963') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3963') ]] ₴