Характеристики Блок живлення Lian Li 1000W EDGE GOLD Black (G9P.EG1000G.BH00.EU)
| Производитель | |
| Розмір, мм | 182 х 150 х 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 182 |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin, 8 pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
Читать полностью
Сховати
-18%