Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Блок живлення PcCooler 750W (YK750H)
| Производитель | |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 150х140х86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Блок живлення PcCooler 750W (YK750H)
0.0
Всего отзывов:0
Блок живлення PcCooler 750W (YK750H)
[[ getCurrentDecimal('3425') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3425') ]] ₴