Характеристики Блок живлення Seasonic 850W BLACK CORE GX-850-ATX31 (CORE GX-850-ATX31)
| Производитель | |
| Інше | вентилятор із гідродинамічним підшипником |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.1 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Підключення відеокарти | 3x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputCurrent +12V1 | 70A |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
Читать полностью
Сховати
Всего отзывов:0
-18%