BMS 6S 40А Li-Ion 18650 24в BW-6S40A-A
продано - 0 шт.
0 шт.
В наличии
Контролер заряду-розряду для Li-ion, LiPo акумуляторів 6S BMS 22,2 (25,2) В з балансуванням:Номінальна напруга: 22,2 В;Напруга повністю заряженої збірки: 25,2 В;Максимальний тривалий струм: до 40 А;Максимальний короткочасний струм: 70 А;Напруга зарядки: 25,5 ВМаксимальний струм зарядки: до 15 А;Напруга відключення заряду на акумуляторі: 4,25 ± 0,025 В;Напруга відключення розряду на акумуляторі: 2,7 ± 0,1 В;Струм вимкнення при перевантаженні: 75 ± 5 А;Власний струм споживання: < 40 мкА;Струм балансування: 41±5 мАРобоча температура% -30 ... 80°СРозміри: 94 x 34 x 3 ммДля заміни збірок NiCd акумуляторів напругою 24 В.