Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Зеніт |
| Вес | 0.6 кг |
| Регулировка температуры | |
| Тип | професійний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 400 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Функції | сушка і продування поверхонь |