Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Чохол до ноутбука Case Logic 13.3" Reflect Sleeve REFPC-113 Black (3203958)
| Производитель | |
| Материал | |
| Тип | |
| Цвет | Black |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Сумісність з Apple | MacBook Air 13" |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 355 x 260 x 30 мм |
| Додатково | водостійкість |
| Також шукають | Чохли для MacBook |
| Розмір основного відділення | 330 х 229 х 22 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Чохол до ноутбука Case Logic 13.3" Reflect Sleeve REFPC-113 Black (3203958)
0.0
Всего отзывов:0
Чохол до ноутбука Case Logic 13.3" Reflect Sleeve REFPC-113 Black (3203958)
[[ getCurrentDecimal('1624') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1612') ]] ₴