Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Чохол до планшета Armorstandart Silicone Hooks 10 Black (ARM59078)
| Производитель | |
| Материал | |
| Цвет | |
| Особенности | |
| Ширина | 193 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Сумісність з моделями | універсальний |
| Діагональ | 10 |
| Спосіб кріплення | скоби |
| Висота | 263 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Чохол до планшета Armorstandart Silicone Hooks 10 Black (ARM59078)
0.0
Всего отзывов:0
Чохол до планшета Armorstandart Silicone Hooks 10 Black (ARM59078)
[[ getCurrentDecimal('668') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('668') ]] ₴