Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Характеристики Чохол до планшета BeCover Heavy Duty Samsung Galaxy Tab S8 Ultra/S9 Ultra/S10 Ultra (X900/X906/X910/X916/X920/X926) 14.6" (713664)
| Производитель | |
| Материал | полікарбонат |
| Цвет | |
| Особенности | |
| Тип | накладка |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Сумісність з моделями | Samsung Galaxy Tab S9 Ultra |
| Діагональ | 14.6 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | рамка-тримач |
| Висота | 326.4 мм |
| Ширина | 208.6 мм |
| Глибина | 5.4 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Чохол до планшета BeCover Heavy Duty Samsung Galaxy Tab S8 Ultra/S9 Ultra/S10 Ultra (X900/X906/X910/X916/X920/X926) 14.6" (713664)
0.0
Всего отзывов:0
Чохол до планшета BeCover Heavy Duty Samsung Galaxy Tab S8 Ultra/S9 Ultra/S10 Ultra (X900/X906/X910/X916/X920/X926) 14.6" (713664)
[[ getCurrentDecimal('1775') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1771') ]] ₴