Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Чохол до планшета BeCover Horizontal handle Xiaomi Redmi Pad 2 11.0" Black (714566)
| Производитель | |
| Материал | термополіуретан полікарбонат |
| Цвет | |
| Особенности | |
| Тип | накладка |
| Сумісність з брендом | Xiaomi |
| Сумісність з моделями | Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Діагональ | 11 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | рамка-тримач |
| Додаткова комплектація | ремінь |
| Висота | 254.6 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Глибина | 7.4 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Чохол до планшета BeCover Horizontal handle Xiaomi Redmi Pad 2 11.0" Black (714566)
0.0
Всего отзывов:0
Чохол до планшета BeCover Horizontal handle Xiaomi Redmi Pad 2 11.0" Black (714566)
[[ getCurrentDecimal('1274') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1274') ]] ₴