Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Чохол до планшета BeCover Smart Case Samsung Galaxy Tab A11 Plus SM-X236B 11.0" Graffiti (714005)
| Производитель | |
| Материал | термополіуретан PU шкіра |
| Цвет | маджента |
| Особенности | захист екрану від пошкоджень |
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Сумісність з моделями | Samsung Galaxy Tab A11 Plus |
| Діагональ | 11 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | рамка-тримач |
| Спосіб закриття | магніт |
| Висота | 257.1 мм |
| Ширина | 168.7 мм |
| Глибина | 6.9 мм |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Чохол до планшета BeCover Smart Case Samsung Galaxy Tab A11 Plus SM-X236B 11.0" Graffiti (714005)
0.0
Всего отзывов:0
Чохол до планшета BeCover Smart Case Samsung Galaxy Tab A11 Plus SM-X236B 11.0" Graffiti (714005)
[[ getCurrentDecimal('668') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('668') ]] ₴