Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Вес | 11.7 грамм |
| Ширина | 8 мм |
| Длина | 230 мм |
| Пол | Чоловіча |
| Тип браслета | Браслет на руку |
| Толщина | 3 мм |
| Покрытие | |
| Состояние | Новий |
| Тематика | Релігія |
| Проба | |
| Цвет металла | |
| Размер браслета (см) |
Характеристики Чоловічий срібний браслет-шнур 23 см з іконками святих, Св Миколай, Янгол Охоронець, православний оберег
В наличии
Код:004036515