Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Curren Жіночий годинник Curren Provance
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Curren Жіночий годинник Curren Provance
| Производитель | |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Диаметр | 30 мм |
| Материал | Металл |
| Тип | Женские |
| Стекло | |
| Толщина | 8 мм |
| Тип механизма | Quartz |
| Индикация | Часы
Секунды
Минуты |
| Ширина ремешка | 12 мм |
| Формат времени | 12 ч |
Читать полностью
Сховати
Описание Curren Жіночий годинник Curren Provance
Curren - бренд якісних кварцових годинників з 2001 року. Дані годинники мають стильний дизайн, високу якість збірки і офіційну гарантію 12 місяців.
Отзывы и вопросы о - Curren Жіночий годинник Curren Provance
0.0
Всего отзывов:0