Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Ширина | 2 см |
| Состояние | Новий |
| Тип газону | Штучний |
| Висота ворсу | 40.0 мм |
| Довжина рулону | 25 м |
| Вид основи | Латекс |
| Склад | 55% PE/45% PP |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид натурального газону | Універсальний |
| Загальна висота | 42.0 мм |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Колекція | Java |
| Сфера використання | Для вулиці/Для терас/ На стіну/Для квартири/Для дитячого садка/Для кафе/Для басейну/Для дорожек/Для виставок/Для тераріуму/Для офісу/Для ландшафтного дизайну |
| Вага ворсу | 1700 г|м2 |
| Вага, кг | 2.2 |
| Тип | Штучна трава |
| Бренд | Congras |
| Офіційна гарантія | 12 міс |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |