продано - 0 шт.
0 шт.
В наличии
Перед оформленням замовлення обов'язково передзвоніть для уточнення сумісності деталі та стану! Контактні номери телефону: +38 (063) 734 52 40, +38 (068) 214 59 11 Дифузор б/у, оригінал. Деталь в робочому стані. Встановлюється на автомобілі: POLO (9N_, 9A_) 2001 - 2008 1.4 16V 75 л.с. Бензиновий двигун AUA,BBY,BKY POLO (9N_, 9A_) 2001 - 2007 1.2 12V 64 л.с. Бензиновий двигун AZQ,BME POLO (9N_, 9A_) 2001 - 2009 1.9 SDI 64 л.с. ASY POLO (9N_, 9A_) 2001 - 2008 1.4 16V 101 л.с. Бензиновий двигун AUB,BBZ POLO (9N_, 9A_) 2002 - 2007 1.2 54 л.с. Бензиновий двигун AWY,BMD POLO (9N_, 9A_) 2002 - 2006 1.4 FSI 86 л.с. Бензиновий двигун AXU POLO (9N_, 9A_) 2002 - 2005 1.6 101 л.с. Бензиновий двигун BAH POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2002 - 2012 1.9 SDI (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 64 л.с. ASY POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2002 - 2024 1.6 (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 101 л.с. Бензиновий двигун BAH,CCRA,CFZA POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2002 - 2012 1.4 (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 75 л.с. Бензиновий двигун BBY,BKY POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2003 - 2005 1.4 (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 101 л.с. Бензиновий двигун BBZ POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2004 - 2006 1.6 Total Flex (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 101 л.с. Бензиновий двигун BPA,CCRA POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 2004 - 2014 1.6 Flex (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 103 л.с. Бензиновий двигун BPA,CCRA Більш детальну інформацію та додаткові фото Ви можете отримати, зв'язавшись з нами зручним для Вас способом: