Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Товар не доступен
Довгий в'язаний кардиган - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Довгий в'язаний кардиган - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | кежуал |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Зима |
| Цвет | Темно-серый |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 80% акрил, 13% поліамід, 7% еластан |
| Фасон | вільний |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Кардіган |
| Довжина переду виробу, см | 105см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 37см |
Читать полностью
Сховати
Описание Довгий в'язаний кардиган - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Довгий в’язаний кардиган — затишна та універсальна річ, яка стане ідеальним доповненням до осінньо-зимового гардеробу. М’яка в’язка дарує тепло й комфорт, а подовжений силует робить образ стильним і сучасним.
Модель виконана у вільному прямому фасоні без застібок, що створює легкий і невимушений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Довгий в'язаний кардиган - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0