Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Дриль-мiксер Stark HM-1050 (120060040)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Дриль-мiксер Stark HM-1050 (120060040)
| Производитель | |
| Вес | 3.4 кг |
| Тип патрона | |
| Реверс | є |
| Подсветка рабочей зоны | без підсвічування |
| Ударный режим | |
| Тип пристрою | дриль-міксер |
| Тип живлення | мережа |
| Діаметр патрона | 1.5 - 13 мм |
| Частота обертів | 550 об/хв |
| Потужність (діапазон) | 1001-1500 Вт |
| Потужність | 1050 Вт |
| Тип акумулятора | без акумулятора |
| Напруга акумулятора | немає |
| Місткість акумулятора (діапазон) | немає |
| Ємність аккумулятору | немає |
| Безщітковий двигун | немає даних |
| Регулювання крутного моменту | є |
| Акумулятор у комплекті | відсутній |
| Додаткова акумуляторна батарея | немає |
| Кейс | відсутній |
| Біт-насадки у комплекті | немає |
Читать полностью
Сховати
Описание Дриль-мiксер Stark HM-1050 (120060040)
Stark HM-1050 - електродриль для свердління отворів в деревині, металі та синтетичних матеріалах, а так само для розмішування фарб, лаків, клеїв, будівельних розчинів. Міксер HM-1050 має: Реверс для можливості використання інструменту як шуруповерт; Регулювання швидкості обертання для запобігання розбризкування розчину; Попередні налаштування швидкісного режиму; Кнопку фіксації вимикача для тривалої роботи; Ключовий патрон; D-образну основну рукояткою і додаткову передню рукоятку для зручної роботи; Подвійну ізоляцію для запобігання контакту з струмоведучими металевими частинами; Обмежувачем глибини свердління для можливості заздалегідь виставити необхідну глибину свердління для отвору. Дана модель не комплектується вінчиком для змішування.
Отзывы и вопросы о - Дриль-мiксер Stark HM-1050 (120060040)
0.0
Всего отзывов:0