DS-2PA1201-WRD(STD) джерело живлення вологозахищене
продано - 0 шт.
0 шт.
Нет в наличии
вхідна напруга 170-240В, вихідна напруга 12 В / 1А; захист по струму / короткого замикання / перенапруги; вологозахищений корпус; ≤150mVp-p; -30 ° C - 70 ° C; 156 × 114 × 45 мм