| Производитель | DIGITUS |
| Вес | 8.4 кг |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Длина | 230 мм |
| Выходное напряжение | |
| Тип монтажа | класичний (tower) |
| Колір | чорний |
| Обєм | 0.0189 м3 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Інтерфейс | Rj45 /x2,USB Type B,RS-232 |
| Макс. вихідна потужність | 1000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 162 x 150 x 338 мм |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда /імітація |
| Ефективна вихідна потужність | 600 Вт |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 6-8 год |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO /x4 |
| Tемпература експлуатації | 0-40 °C |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 В |
| Регулювання напруги | + 10% |