Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Застежка | Пуговицы |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | кремовий |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | інше |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | з коміром |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Джинсова куртка |
| Довжина переду виробу, см | 69см |
| Довжина рукава від горловини, см | 80см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 71см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
Характеристики Джинсова куртка оверсайз із брудним напиленням - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003919321