Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Електрочайник AENO EK1S (AEK0001S)
| Производитель | AENO |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Вес | 1.15 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | є |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Smart-управління | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.1 х 15.8 х 22.3 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24 х 18.7 х 22.2 см |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник AENO EK1S (AEK0001S)
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник AENO EK1S (AEK0001S)
[[ getCurrentDecimal('2927') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2910') ]] ₴