Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Електрочайник Gorenje K17CLIN
В наличии
Код:002147867
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Електрочайник Gorenje K17CLIN
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 1.3 кг |
| Материал корпуса | |
| Индикатор уровня воды | зовнішній |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Обертання на 360° | є |
| Кришка | незнімна |
| Додаткові характеристики | система «ідеальний носик» |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Колір | бежевий |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип | звичайний |
| Особливості | світловий індикатор |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.8 х 28 х 22.4 см |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Gorenje K17CLIN
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Gorenje K17CLIN
[[ getCurrentDecimal('3733') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3733') ]] ₴