Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Електрочайник Gorenje K17CLIN
| Виробник | |
| Споживана потужність | |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Захист | від перегріву |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Обертання на 360° | є |
| Кришка | незнімна |
| Об'єм | 1.7 л |
| Тип | звичайний |
| Особливості | світловий індикатор |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Додаткові характеристики | термометр |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.8 х 28 х 22.4 см |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Колір | бежевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Електрочайник Gorenje K17CLIN
Gorenje K17CLIN - електричний чайник, який відмінно виглядає в будь-якому кухонному інтер'єрі. Сталевий корпус надійно захищає всі деталі чайника від пошкоджень. Він не потребує особливого догляду та має відмінні експлуатаційні якості. Потужність 2000 Вт, якої цілком достатньо для ефективного нагрівання води, при цьому апарат відрізняється високою економічністю. Він містить у собі 1,7л. води, завдяки чому чудово підходить як маленькій, так і великій родині. Термометр показує температуру від 0 до 100°С. Термометр у класичному дизайні полегшує приготування гарячих напоїв. Коли вода нагріється до потрібної температури, вимкніть чайник і приготуйте чашку чаю чи кави.
Тип: звичайний Об'єм: 1.7 л Споживана потужність: 2000 Вт Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Тип нагрівального елемента: прихований (диск) Індикатор рівня води: зовнішній Кришка: незнімна Обертання на 360°: є Захист: від перегріву Особливості: світловий індикатор Автовідключення при закипанні води: є Додаткові характеристики: напруга/частота: 220 в/50 гц Додаткові характеристики: система «ідеальний носик» Додаткові характеристики: термометр Встановлення температури нагрівання: немає Країна реєстрації бренду: Словенія Габарити (ВхШхГ): 23.8 х 28 х 22.4 см Вага: 1.3 кг Вага в упаковці: 1.7 кг Колір: бежевийВідгуки та питання про - Електрочайник Gorenje K17CLIN
[[ getCurrentDecimal('3729') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3729') ]] ₴