Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Скидка
Характеристики Електрочайник Grunhelm EKS-1927G
| Производитель | |
| Потребляемая мощность | |
| Вес | 0.85 кг |
| Материал корпуса | |
| Обертання на 360° | є |
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 2.3 л |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26.5 х 18.7 х 18.5 см |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Колір | золотий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Електрочайник Grunhelm EKS-1927G
0.0
Всего отзывов:0
Електрочайник Grunhelm EKS-1927G
[[ getCurrentDecimal('1019') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('905') ]] ₴