Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Чайник TEFAL KO 3308 30 (KO330830)
| Производитель | |
| warehouse1 | 1 |
| avail | 1 |
| exist | 1 |
| ean | 3045386354184 |
| ddp | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Бренд | Tefal |
| Вес | 1.35 кг |
| Высота | 270 мм |
| Габариты (ВxШxГ) | 19.9x16.9x28.4 см |
| Длина | 190 мм |
| Индикатор уровня воды | + |
| Материал | пластик |
| Мощность | 2400 Вт |
| Нагревательный элемент | скрытый дисковый |
| Объем | 0.0082 м3 |
| Особенности | съемный фильтр от накипи, Автооткрывание крышки |
| Цвет | черный |
| Ширина | 160 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Доставка/Оплата | Замовлення до 12-00 відправляються щодня. Вартість доставки / повернення покупець оплачує самостійно згідно з тарифами Нової Пошти. У відділення відправка можлива післяплатою, адресна доставка по передоплаті. Можливий безготівковий розрахунок. |
Читать полностью
Сховати
Описание Чайник TEFAL KO 3308 30 (KO330830)
- Артикул: KO330830
- Тип: Звичайний
- Об'єм: 1.7 л
- Потужність: 2400 Вт
- Матеріал: Пластик/Метал
Гарантія: 2 года
Новий чайник Tefal Snow - це прекрасне доповнення до будь-якої кухні та неперевершена ергономічність корпусу. Натисканням всього однієї кнопки ви легко зможете відкрити кришку, щоб налити всередину воду.При ввімкненні чайника спрацьовує світлова індикація, так що ви завжди будете в курсі чи закипіла вода. Функція автоматичного вимкнення захищає від википання води та знімає необхідність стежити за процесом.Подвійний індикатор рівня води швидко підкаже, що вода закінчується, і для наступної порції чаю необхідна добавка.
Отзывы и вопросы о - Чайник TEFAL KO 3308 30 (KO330830)
0.0
Всего отзывов:0